Kohtle teenindajat nagu staari!

Pressiteade, 9.01.2015

Uuel nädalal algab Viru Keskuse kohvik-restoranis Lyon sotsiaalkampaania, mille eesmärk on tunnustada head teenindust ja väärtustada teenindaja tööd. Kampaania „Kohtle teenindajat nagu staari“ raames panevad end Viru Keskuse Lyonis teenindajatena proovile mitmed tuntud Eesti inimesed – nende seas nii meelelahutus- kui ka ühiskonnategelased.

“Projekti eesmärgiks on tunnustada teenindaja ametit ja häid teenindajaid meie ümber. Kutsume inimesi hindama ja väärtustama teenindaja tööd ning anname võimaluse tuntud tegelastel igapäevasest rollist välja astuda ja kogeda, kui suurt pühendumist ja vastupidavust teenindajaamet nõuab,” selgitas kampaania tagamaid Viru Lyoni juhataja Iivi Saar ning lisas, et ehk õnnestub alanud kampaaniaga tõsta teenindussfääris töötamise mainet. “Me oleme väga tänulikud, et nii mitmed avaliku elu tegelased olid nõus projektis kaasa lööma, kogema omal nahal teenindaja igapäevatööd, väärtustama omalt poolt antud töö olulisust ja kõigi külastajate meeleheaks annavad võimaluse ka oma austajatel vahetu kogemuse saada,” kommenteeris Saar. “Kui tihti õnnestub kellelgi oma lemmiklauljalt tellida just enda maitsele sobiv kohv?” kutsus Iivi Saar kõiki üles projektist osa saama.

Järgmise nädala jooksul kestva sotsiaalkampaania raames asub igal tööpäeval kella 9.00-10.00 vahemikus Viru Lyonis teenindajana tööle üks tuntud Eesti inimene. Kampaanias osalevad lauljad Birgit Õigemeel ja Getter Jaani, stilist Ženja Fokin, majandus- ja taristuminister Urve Palo ning raadio Sky Plus DJ ja saatejuht Kristjan Hirmo. Külalisteenindajate kommentaare nende teeninduskogemusest saab kuulda nende vahetuse lõppedes raadio Sky Plus vahendusel.

Viru Keskuse kohvik-restoran Lyoni külalisteenindajate graafik:

Esmaspäev, 12. jaanuar – Kristjan Hirmo(raadio Sky Plus DJ ja saatejuht)

Teisipäev, 13. jaanuar – Birgit Õigemeel (laulja)

Kolmapäev, 14. jaanuar – Ženja Fokin (stilist)

Neljapäev, 15. jaanuar – Getter Jaani (laulja)

Reede, 16. jaanuar – Urve Palo (majandus- ja taristuminister)

Viru Keskuse kohvik-restoran Lyon asub Viru Keskuse Tammsaare pargi poolsel küljel ligipääsuga otse tänavalt.

Kohvik, pagariäri ja restoran Lyon on prantsuse stiilis söögikoht, mis pakub ehedaid prantsuspäraseid saiakesi ning küpsetisi ning mitmekülgset a la carte menüüd. Prantsusmaa gurmeepealinna järgi nime saanud Lyonis valmivad käsitööna kohapeal tehtud tainast ja värskest võist maitsvad küpsetised. À la carte menüüs on omakorda lai valik eel- ja pearoogi, mille märksõnadeks on samuti kvaliteetne tooraine ja prantsuspärasus. Lyoni kohvik-restoranid asuvad Viru Keskuses ja Õismäel aadressil Meistri 22. Meistri Lyon valiti 2014. aastal ka Eesti söögikohtade TOP 50 hulka. Lisainfo: www.cafelyon.ee.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostukeskus, kust leiab lisaks kvaliteetsetele moekaupadele ka Baltimaade suurima raamatupoe ja ilu- ja juveelitoodete piirkonna. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud meelelahutus- ja kohtumispaik ning mitmekülgne kultuuri-, moe- ja meelelahutussündmuste toimumiskoht. Viru Keskuses tegutseb üle saja kaupluse ja teeninduskoha, kohvikuid ja restorane, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja 456-le sõidukile. Lisainfo: www.virukeskus.com.

Lisainformatsioon:

Taivi Koitla
Turundus- ja kommunikatsioonidirektor
AS Viru Keskus
Tel: +372 6101 404
E-post: taivi.koitla@virukeskus.com

 

Iivi Saar
Lyoni restorani juhataja
Tel: +372 516 6176
E-post: iivi.saar@cafelyon.ee

Kohtle teenindajat nagu staari

 

 Liitu uudiskirjaga