Meistri Lyon

Meistri Cafe Lyon on Prantsuse stiilis kohvik, restoran ja pagariäri, mis avati 7. oktoobril 2013. aastal Meistri tänaval Õismäe veerel. Kohvikus on 50 kohta ja selle eripäraks on oma pagarikoda, kus valmivad juba varahommikul parimate Prantsuse retseptide järgi, ehtsa võiga ja käsitööna populaarseimas Prantsuse ahjus croissant`id, baguette-´id, kringlid, tordid, ekleerid ning teised pagari- kondiitritooted.
Kooke, torte, kringleid saab ka peolauale ette tellida, tutvu toodetega siinLyoni peapagar on pikaajalise kogemusega ROMAN KLOTSIHHIN. Ta ei kopeeri kunagi ühtegi retsepti, vaid lisab küpsetistele alati midagi omanäolist. Romani käe all valminud ekleerid on pealinlaste seas tõeliseks hitiks muutunud.Hubase miljööga kohvikus saab nautida rikkalikku hommikusööki alustades pudrust, croissant´idest, kohapeal värskelt pressitud mahlast kuni peekoniga munapudruni ning smuutideni välja. Alates 11.30 pakume a´la carte menüü roogasid, aga ka päevapraade, mis on inspireeritud Prantsuse populaarseimatest retseptidest ja peakoka lennukatest ideedest. Roogade valmistamisel kasutame ehedaid tooraineid, pisut ürte ja vürtse, et toidule omane maitse tuleks hästi esile. Meistri Lyoni klientide lemmikud õhtusöögiroad on läbi aegade olnud sibulasupp, kammkarbid, veisepõsk ja pardipraad.Aeg-ajalt korraldame ka gurmeeõhtusööke hinnatud veinidega. Meistri Lyonis on näiteks käinud Michelini tärniga pärjatud restorani Chef & Sommelier peakokk Sasu Laukkonen, siin on serveeritud maailma parima restorani ja veinimaailma tippu kuuluva veinikeldri veine. Tähtpäevadel viime läbi Prantsuse võtmes brunch`e.
Meistri Lyon ka alates 2015. a valitud ka iga-aastaselt Eesti parimate restoranide hulka ning võitnud 2016.a. väärika Silverspooni gastronoomiaauhinna kui Eesti parim kohvik.Tule külla ja saame sõpradeks! Reserveeri laud!

Lyon–parimad Prantsuse palad Eestis!