Lyoni küpsisetort soovitud tekstiga.

Lyoni küpsisetort lastele

52.90 158.70  KM-ga

Café Lyoni tippkondiitrite käe all küpsevad tuhanded prantsuspärased saiakesed, koogid, tordid ja kringlid, mida saab ka peolauale Tallinnasse või Viimsisse ette tellida. Nüüd pakume ka laste sünnipäevatorte. Kui soovid laste sünnipäevale tellida torti, mida lapsed tõesti armastavad,  siis proovi Lyoni pagarikojas valmivat maitsvat küpsisetorti.  Magusad küpsisekihid on kaetud maitsva kohupiima-hapukoorekreemikihiga, tort on kaunistatud erinevate puuviljade ja marjadega ning šokolaadimustriga. 2 kg tort maksab 52.90/ (kilohind 26.45), küpsisetorti on võimalik tellida ka suuremat – 2 kg kuni 6 kg. Tordile saab kirjutada lapse nime ja vanuse, mis tuleb koos tellimusega edastada.

NB! Tootes on kasutatud küpsiseid, mis on toodetud tehases, kus käideldakse pähkleid ja soja. Tordi kaunistamisel on kasutatud makroone, mis sisaldavad mandleid. Allergeenide korral kindlasti kohvikut teavitada!

Telli torte, kooke peolauale ja laste sünnipäevadele Tallinnasse või Viimsisse, tutvu ka ehtsa võiga mahlakate kringlitega!

Kringlite, kookide  ettetellimisaeg on 24 tundi, Viimsi ja Ülemiste Café Lyonis 48 tundi. Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st hommikul, nädalavahetusel kell 9:00. Ülemiste Lyonist argipäeviti ja nädalavahetusel alates kella 10:00st.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee või viimsi@cafelyon.ee.

Puhasta

Additional Information

Kaal

2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kgLiitu uudiskirjaga