Lyoni küpsisetort lastele - Cafe Lyon

Lyoni küpsisetort lastele

39.90 119.70  KM-ga

Café Lyoni tippkondiitrite käe all küpsevad tuhanded prantsuspärased saiakesed, koogid, tordid ja kringlid, mida saab ka peolauale Tallinnasse või Viimsisse ette tellida. Nüüd pakume ka laste sünnipäevatorte. Kui soovid laste sünnipäevale torti tellida, mida lapsed tõesti armastavad,  siis proovi Lyoni pagarikojas valmivat maitsvat küpsisetorti.  Magusad küpsisekihid on kaetud maitsva kohupiima-hapukoorekreemikihiga, tort on kaunistatud erinevate puuviljade ja marjadega ning šokolaadimustriga. 2 kg tort maksab 39.90/ (kilohind 19.95), küpsisetorti on võimalik tellida ka suuremat – 2 kg kuni 6 kg. Tordile saab kirjutada lapse nime ja vanuse, mis tuleb koos tellimusega edastada.

Telli torte, kooke peolauale ja laste sünnipäevadele Tallinnasse või Viimsisse, tutvu ka ehtsa võiga mahlakate kringlitega!

Kringlite, kookide  ettetellimisaeg on 24 tundi, Viimsi Café Lyonis 48 tundi. Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st hommikul, nädalavahetusel 9:00.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee või viimsi@cafelyon.ee.

Puhasta

Additional Information

Kaal

2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kgLiitu uudiskirjaga