Laste sünnipäevatort

Lyoni küpsisetort lastele

56.90 170.70  KM-ga

Laste sünnipäevatort on ikka küpsisetort! Sünnipäevatorti lastele on kõige lihtsam tellida Tallinnas Café Lyoni tippkondiitritelt, kelle käe all valmivad iga päeva laste sünnipäevatordid, aga ka tuhanded prantsuspärased saiakesed, koogid ja kringlid, mida saab ka peolauale Tallinnasse või Viimsisse ette tellida. Nüüd pakume ka laste sünnipäevatorte. Kui soovid laste sünnipäevale tellida torti, mida lapsed tõesti armastavad,  siis proovi Lyoni pagarikojas valmivat maitsvat küpsisetorti.  Magusad küpsisekihid on kaetud maitsva kohupiima-hapukoorekreemikihiga, tort on kaunistatud erinevate puuviljade ja marjadega ning šokolaadimustriga. 2 kg tort maksab 56.90/ (kilohind 28.45), küpsisetorti on võimalik tellida ka suuremat – 2 kg kuni 6 kg. Tordile saab kirjutada lapse nime ja vanuse, mis tuleb koos tellimusega edastada.

NB! Muuda tort isikupäraseks meelepärase pildiga. Telli pilt tordile siit

NB! Tootes on kasutatud küpsiseid, mis on toodetud tehases, kus käideldakse pähkleid ja soja. Tordi kaunistamisel on kasutatud makroone, mis sisaldavad mandleid. Allergeenide korral kindlasti kohvikut teavitada!

Telli torte, kooke peolauale ja laste sünnipäevadele Tallinnasse või Viimsisse, tutvu ka ehtsa võiga mahlakate kringlitega!

Kringlite, kookide  ettetellimisaeg on 24 tundi, Viimsi ja Ülemiste Café Lyonis 48 tundi. Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st hommikul, nädalavahetusel kell 9:00. Ülemiste Lyonist argipäeviti ja nädalavahetusel alates kella 10:00st.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee või viimsi@cafelyon.ee.

Puhasta

Product Description

LASTE SÜNNIPÄEVATORT TALLINNAS- KÜPSISETORT

Laste sünnipäevatort on ajast aega olnud küpsisetort! Sünnipäevatort lastele telli Café Lyonist, sest meil on suur kogemus just laste lemmiktordi-küpsisetordi valmistamisega. Laste sünnipäeva tortide, kringlite tellimine Tallinnas on lihtne, sest Café Lyoni tippkondiitrite käe all valmivad iga päev tuhanded tordid, laste tordid, prantsuspärased saiakesed, koogid, tordid, ekleerid ja kringlid, mida on mugav peolauale Tallinnasse ning Viimsisse kohvikutesse ette tellida. Café Lyoni küpsetised on ehtsa võiga isetehtud tainast, tuntud oma mahlase sisu ja hõrgu maitse poolest. Igaks tähtpäevaks toovad Lyoni kondiitrid valikusse spetsiaalselt uue tordi.

Additional Information

Kaal

2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kgLiitu uudiskirjaga