Telli vastlakuklid nüüd, võidad -10%!

Café Lyon valmistub hoolega tähtpäevadeks, et pakkuda traditsioonilisi ja maitsvaid küpsetisi. Vastlapäeva on sel aastal 5. märtsil, aga Lyoni selle aasta vastlakuklite menüü on tellimiseks valmis. Valikus on koguni neli erinevast vastlakuklit – klassikaline, isetehtud kirsimoosiga, vaarikamoosiga ja mustasõstramoosiga. Kuklid on küpsetatud Lyoni pagarikojas ja täidetud ehtsa vahukoorega. Klassikaline kukkel on rikkaliku vahukooretäidisega, ülejäänutes aga lisaks vahukoorele ka Lyoni isetehtud moosi. Üks vastlakukkel maksab 2 € ja ette saab kukleid tellida alates 20 tükist. Vastlakuklite hulgipaki hind on 40.-NB! Kuni 17. veebruarini (k.a) kehtib varajase tellija soodustus -10%, nii maksab soodushinnaga pakk 36.- Vastlakuklite varaseim kättesaamisaeg on 26. veebruar.

Kuidas vastlakukleid tellida?
Tellimiseks saada kiri koos vastlakuklite arvu ning kättesaamiskellaaja ning kuupäevaga:
Meistri Café Lyoni –  info@cafelyon.ee
Viimsi Café Lyoni – viimsi@cafelyon.ee
Viru Café Lyoni – viru@cafelyon.ee.
Kui tellid vastlakukleid vahetult enne vastlapäeva, siis arvesta palun, et Meistri ja Viru Café Lyoni tellimiseks on ettetellimisaeg 24 h, Viimsi Café Lyoni 48 h. Tellimuste suure arvu tõttu soovitame aga kindlasti oma soovid varakult teele saata!
Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st hommikul, Viru Lyonist alates 11:00. Nädalavahetusel vastavalt 9:00 ja 11:00.Liitu uudiskirjaga