Proovi uusi Lyoni küpsetisi!

Café Lyoni pagarid valmistuvad hoolega pühadeks. Esimese advendi hakul tõime valikusse uusi torte, kooki ja saia, mida nautida kontori jõulupidudel või pakkuda kallitele lähedastele jõulu- ja aastavahetuse õhtusöögil.

Rikkaliku glasuuriga kaneelisai – saiasõprade favoriit!

Klientide nõudmisel saab nüüdsest tellida ette ka rikkalikust kaneelist ja hõrgust glasuurist pungil Kaneelisaia. Pehmest ja kohevast pärmitainast sai on müügil suure tükina, mida saab jagada 8 maiasmoka vahel. Café Lyoni Kaneelisai maksab 13.90 (tk hind 1,74).

Kaneelisaiad viivad keele alla

Päkapiku sefiiritort – jõulutaadi esimene valik!

Café Lyoni jõuluküpsetiste menüü kauneid liike – Päkapiku sefiiritort.  Krõbedal digestiivküpsise-võipõhjal on kohev pistaatsia-mousse ja mustasõstrasefiir. Tõeliselt maitsev jõulumaius! Päkapiku sefiiritort kaalub 850 g ja maksab 16.90/ kilohind 19,88.
Päkapikkude lemmik

Aroonia-toorjuustutort – pidulaua ehe

Rõõmusõnumid kõigile toorjuustutordi austajatele! Nüüd on valikus mõnusalt magushapukas Aroonia-toorjuustutort. Krõbedal šokolaadi-muretainapõhjal on maitsev arooniamarmelaad ja toorjuustukreem. Aroonia-toorjuustutorti ehib kaunis muster koos valgest šokolaadist kujukeste ja mustikatega.  Aroonia-toorjuustutort kaalub 1 kg ja maksab 19.90.

Aroonia-toorjuustutort

Kirsi-tartelette – prantsuse gurmeesaadik

Talvine peolaud on ühe maitsva koogi võrra rikkam, sest tõime Café Lyoni valikusse tagasi klientide lemmiku Kirsi-tartelette`i! Tummise koogi põhi on mõnusast liivatainast, millel uhkeldab hõrk kirsikreem. Kirsikook on kaetud rikkaliku šokolaadi-ganache`i kihiga ja kaunistatud kreemitupsude ning kokteilikirssidega. Kirsi-tartelette kaalub 1 kg ja maksab 16.90

 

Kirsi-tartelette

Telli ette siit või osta kaasa või naudi kohvikus kohapeal. Nüüd Café Lyoni kohvik ka Ülemiste keskuses, asume Rimi vastas, Juustukuningate kõrval.Liitu uudiskirjaga