Milyon maitset! - Cafe Lyon

Milyon maitset!

Lyon soovib pakkuda Tallinna restoranide ja kohvikute austajatele ehedaid Prantsuse maitseid. Nii leiab Õismäe veerel asuvast Meistri Lyoni kohvikust ja Tallinna kesklinnas tegutsevast Viru Lyoni restoranist klassikalisi roogasid, aga ka trendikamat moodsat toitu.

Lyoni kohviku ja restorani peakokk on mitmetes Eesti restoranides koka ametit pidanud Jürgen Lip, kelle jaoks on tähtsad puhtad maitsed, aga ka toidu väljanägemine –sööme ju eelkõige silmadega. Peakoka soov on pakkuda tükikest Prantsusmaad siinsamas Eestis.

Lyoni kohvik ja restoran paneb erilist rõhku ka magustoitudele ning kookidele-tortidele. Nii leiab restoranimenüüst klassikalisi desserte nagu creme bruleè kui ka põnevaid prantsuse palu kaasaegses võtmes.

Lyoni kohviku ja restorani koogid ning tordid valmivad tunnustatud pagari- ja kondiitri Roman Klotsihhini käe all, kelle magusad palad viivad lausa keele alla. Roman soovib pakkuda tõelisi prantslaslikke elamusi, lisades sinna ka killukest kohalikust toorainest. Nii on õnnestunud ekleeride, šokolaaditortide ja makroonidega võita paljude maiasmokkade südameid.

Hea toit ja joogid käivad ikka käsikäes. Lyoni restoranis ja kohvikus pakutavate roogade juurde on sobitatud parimad veinid, mis aitavad toidu maitsed veelgi paremini esile tuua. Lyoni restorani joogimenüüst leiab nii Prantsuse, aga ka naabermaade veine, šampanjat, cava´t ning põnevaid kokteile.

Lyoni kohvikus ja restoranis söömine on kui kokandusmaailma tour de France, millega läbitakse väikseid Prantsuse külasid, aga ka diivalikke suurlinnu, kogedes miljonit maitset põnevatest roogadest.

Lyoni kohvikud ja restoranid kuuluvad Eesti parimate restoranide TOP 50 hulka, Eesti maitsete loodud restorani juhti, lisaks on võitnud hinnatud gastronoomiaauhinna Silverspoon.

Tutvu Viru Lyoni restorani menüüga siin

Tutvu Meistri Lyoni menüüga siinLiitu uudiskirjaga