Milyon maitset!

Lyon soovib pakkuda Tallinna restoranide ja kohvikute austajatele ehedaid Prantsuse maitseid. Nii leiab Tallinast, Õismäe veerel asuvast Meistri Lyoni kohvikust ja Viimsi äritares tegutsevast Viimsi Lyoni kohvikust klassikalisi roogasid, aga ka trendikamat moodsat toitu.

Lyoni kohviku eripäraks on oma pagarikoda, kus valmivad ehtsast võist ja ehedast toorainest parimate prantsuse retseptide järgi küpsetised – tordid, koogid, kringlid, saiakesed ja pirukad. Lyoni kohviku klientide lemmikud on algusest peale olnud ekleerid ja croissant´id. Kooke, torte, kringleid ja muid küpsetisi saab Tallinnas ja Viimsis ka ette tellida.

Hea toit ja joogid käivad ikka käsikäes. Lyoni kohvikus pakutavate roogade juurde on sobitatud parimad veinid, mis aitavad toidu maitsed veelgi paremini esile tuua. Lyoni kohviku joogimenüüst leiab nii Prantsuse, aga ka naabermaade veine, šampanjat, cava´t ning põnevaid kokteile.

Lyoni kohvikus  söömine on kui kokandusmaailma tour de France, millega läbitakse väikseid Prantsuse külasid, aga ka diivalikke suurlinnu, kogedes miljonit maitset põnevatest roogadest.

Lyoni kohvikud ja restoranid kuuluvad Eesti parimate restoranide hulka, Eesti maitsete loodud restorani juhti, lisaks on võitnud hinnatud gastronoomiaauhinna Silverspoon.

Café Lyon – hõrgutised nagu Prantsusmaal!Liitu uudiskirjaga