Lyon on hariduselt saialoolane! - Cafe Lyon

Lyon on hariduselt saialoolane!

Lyoni Tallinna kohviku ja restorani eripäraks on oma pagarikoda, kus Prantsuse populaarseimas ahjus küpsetatakse kohapeal käsitööna algusest lõpuni tehtud tainast ehtsa või ja sooja südamega hõrgutavaid prantssaiu, pirukaid, kringleid jt küpsetisi. Lyoni kohviku ja restorani peapagar on tunnustatud pagar ning kondiiter Roman Klotsihhin, kes on parimate Prantsuse retseptide ja kohaliku toorainega koostanud nii Meistri Lyoni kohviku kui ka Viru Lyoni restorani küpsetiste ja koogimenüü. Lyoni pagarikojas valmivad klassikalised, aga ka erinevate täidistega croissant´id, pikad saiad, magusad ja soolased pirukad, kringlid, tordid, koogid, naturaalse juuretisega leivad jt.

Lyoni kohviku ja restorani kondiitritoodete seast leiab nii uhkeid torte, ahvatlevaid koogikesi kui ka magusaid ampse makroonide või küpsiste näol. Klientide erilised lemmikud on ekleerid, Doux Lyon tort, šokolaadi- ja pistaatsiakreemist pungil Opera tort, krõbedad marjamütsiga beseekoogikesed, šokolaadi-mousse jt.

Tõeline prantslanna valmistub peoks peegli ees, nii on võimalik kooke, torte ja kringleid peolauale ette tellida siit.Liitu uudiskirjaga