Õige prantslanna valmistub peoks peegli ees!

Tordid

Tortide tellimine, tordi tellimine

Prantsuse köögi üheks eripäraks on lai hõrgutiste valik, nii on Lyonil suure maiasmokana oma sõprade jaoks pikk tortide nimekiri ning tortide tellimine on väga mugav. Maitsva tordi tellimine võtab kodulehel vaid mõne minuti ning järele saab tulla vastavalt valikule, kas Viimsi äritares tegutsevasse Viimsi Lyoni või Õismäe veerele Meistri Lyoni. Lyoni unistus, et tortide tellimine Tallinnas oleks imelihtne, on lõpuks täitunud! Suurte magusasõprade jaoks on Lyon valmistanud Kirsi-mousse tordi, šokolaadisõpra ootab šokolaadi-mousse tort. Maitse ka Lyoni üht populaarseimat Doux Lyon torti, mis on valmistatud profitroolidest.

Ära unusta ka erinevate tähtpäevade ajal kodulehte piiluda, sest Lyonil on alati üllatusi vastlapäevaks, Vabariigi aastapäevaks, sõbrapäevaks, naistepäevaks, lihavõteteks, emade- ja isadepäevaks ning jõuludeks ja aastavahetuseks!
Kui õige maitseelamuse valimine ja tortide tellimine osutub keeruliseks, aitab Lyon alati hea meelega õige maitse leida.

Tortide tellimine Tallinnas planeeri vähemalt 24 tundi ette, tortide tellimine Viimsis planeeri vähemalt 48 tundi ette ning tordid, koogid ja kringlid saab kätte alates kella 8:30-st hommikul. Tuletame meelde, et pühade eel tasub tortide tellimine varakult ette võtta! Hoia ennast meie tortide valikuga kursis kodulehel või Cafe Lyoni Facebooki lehel ning varu juba varakult meie tippkondiitrite meistriteosed enda peolauale.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee või viimsi@cafelyon.ee.

Tellimise juhend

Tortide tellimine on kõige mugavam kodulehe kaudu.

  1. Vali lehelt välja sobiv tort ning kliki pildile lisainfo nägemiseks. Tooted võivad sisaldada allergeene ning täpsemat infot on võimalik küsida telefoni või e-maili teel.
  2. Sisesta lahtrisse sobiv kogus ning vajuta „Lisa korvi“
  3. Ostukorvis on võimalik kogust muuta, pärast mida tuleb vajutada „Uuenda ostukorvi“. Samuti on võimalik tellimist jätkata ning ostukorvi lisada täiendavaid tooteid.
  4. Tortide tellimine on võimalik lõpetada nupust „Kinnita tellimus“. Palun kontrolli kindlasti enne, kas lisasid ostukorvi ikka õiged tooted ja kogused.
  5. Täida väljad enda kontaktandmetega ning märgi, millal ja kuhu soovid tellitud tortidele järele tulla. Kas Viimsisse – Viimsi Lyoni või Õismäe veerele – Meistri Lyoni  või Ülemiste keskusse- Ülemiste Lyoni. Maksmine toimub kättesaamisel.


Liitu uudiskirjaga