Emadepäeva-brunch

10. mail kell 12-15.00 toimub Viru Keskuse ja Meistri tänava prantsuse kohvik-restoranides Cafe Lyon emadepäeva-brunch. Valikus on hõrgutavaid külmi suupisteid, salateid, lihalõikeid, pirukaid, aga ka sooja toitu. Loomulikult ei puudu laualt Lyoni küpsetised.

Sooja toiduna pakutakse Meistri Cafe Lyonis näiteks munaputru karamellistatud sibulate- ja Muhu peekoniga, kana- juustu-crepe´e röstitud juurviljade ning estragoniaioliga. Viru Cafe Lyonis aga Ricotta-sõrnikuid “smetana“ ja 39°C küpsenud forelliga ning munaputru punase paprika moosi ja krõbeda toorsuitsupeekoniga.

Põnevamatest külmlaua toitudest tasub Viru Cafe Lyonis kindlasti proovida räimeterriini, muna-kuskussisalatit forellimarjaga, kanatäidisega kevadrulle, tüümianimekist, vinnutatud parti ja La Flamiche au Maroilles´i pirukat jt.

Meistri Cafe Lyoni valikust väärib esiletõstmist marineeritud räimed munakreemiga, Roma salat kaks korda küpsetatud peedi ning anšoovisekreemiga, täidetud mahemunad kuivatatud pardiga, profitroolid tuunikalakreemiga ja kanamaksapatee pirni- karamellikreemiga.

Magusalaual on mõlemas kohvikus sama menüü: Gateau à L’Avoine toormoosiga, Rabarberi-clafoutis, marjabesee.

Brunchi hind on täiskasvanule 19.- eurot, 5-12-aastasele lapsele 14 eurot. Alla 5-aastastele tasuta.

Kindlasti tasub laud ette broneerida: info@cafelyon.ee (Meistri Cafe Lyoni) või viru@cafelyon.ee (Viru Cafe Lyoni)Liitu uudiskirjaga