Viru Lyoni restoran

Kui Cafe Lyon oli oma hõrkude ekleeride ja maitsvate moorpraadidega üle linna tuntuks saanud, otsustas Lyon
9. detsembril 2014 avada uue restorani Tallinna südalinnas Viru Keskuses. Viru Lyoni restoran on hubane ja prantslasliku miljööga kohvik ja restoran Tallinnas, kus on 75 kohta ja eraldi privaatruum 20-le inimesele peo või muu ürituse pidamiseks.

Viru Lyoni restorani à la carte menüü on väga rikkalik, põnevate eel-ja pearoogade ning magustoitudega. Menüüst leiab nii klassikalise Prantsuse köögi roogi, moodsat toitu, aga ka peakoka lemmikuid laiast maailmast. Lyoni sooviks on pakkuda rohkemat kui lihtsalt süüa, vaid ka erilisi maitseelamusi!

Viru Lyoni restoranis saab nautida maitsvat hommikusööki, kui valmivad ehtsa võiga, käsitööna tehtud krõbedad croissant`id, soolased või magusad prantssaiad, aga ka putru, omletti ja teisi roogi.
Alates 12:00 jõuavad letti lõunapakkumised, mis on lisaks Prantsuse köögile inspireeritud ka teistest rahvustoitudest. À la carte menüü roogi pakume alates 12:00 kuni peaaegu sulgemise lõpuni.

Lisaks põnevale toiduvalikule on Viru Lyoni  restorani joogikaart väga rikkalik- esindatud on erinevate Prantsuse piirkondade veinid, aga ka teiste maade parimad veinid. Kokteilivalikus on populaarseimad joogid üle kogu maailma.

Nädalvahetustel kõlab Viru Lyoni restoranis elav muusika Eesti artistidelt, aeg-ajalt toimub ka põnevaid gurmeeõhtusööke maailma tippkokkadega või tähtpäeva-brunch`e põnevate roogadega. Lisaks saab nautida lõbusaid etendusi.

Suvel on avatud suur ja hubane terrass, kus saab nautida mõnusat ilma, hõrgutavaid toite ja muusikalisi etteasteid. Lyoni restoran on ka üks Eesti parimatest Tallinna restoranidest.

Tule külla ja saame sõpradeks!

Lyon–parimad Prantsuse palad Eestis!