Söö või silmadega :)

Café Lyoni kardemonisai

29.90  KM-ga

UUS! Café Lyoni kardemonisai

Café Lyoni tippkondiitrite käe all valmivad tuhanded prantsuspärased saiakesed, koogid, tordid ja kringlid, mida on lihtne peolauale Tallinnasse ning Viimsisse kohvikutesse ette tellida. Café Lyoni küpsetised on ehtsa võiga isetehtud tainast, tuntud oma mahlase sisu ja hõrgu maitse poolest. Klientide nõudmisel saab nüüdsest lisaks tortidele, kringlitele tellida peolauale ka populaarset Kardemonisaia.  Rikkaliku kardemonimekiga pärmitainast sai on müügil suure tükina, mida saab jagada 12 maiasmoka vahel. Café Lyoni Kardemonisai kaalub 1,2 kg ja maksab 29.90, (kilohind 24,92, tk hind 2,49). Telli kontorisse hommikukohvi kõrvale või maiusta perega kodus.

Tortide tellimine Tallinnasse ja Viimsisse on imelihtne, tutvu Café Lyoni tortidega siin. Vaata, kuidas maiustavad Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand Café Lyoni tortidega Viimsi Lyonis!

Kringlite, kookide  ettetellimisaeg on 24 tundi, Viimsi ja Ülemiste Café Lyonis 48 tundi. Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st hommikul, nädalavahetusel kell 9:00. Ülemiste Lyonist argipäeviti ja nädalavahetusel alates kella 10:00st.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee või viimsi@cafelyon.ee.

Kategooriad: ,


Liitu uudiskirjaga