Šašlõkk- mõnusa grillipeo õnnestumiseks!

Lyoni klassikalises marinaadis seašašlõkk alates 2 kg

29.90 149.50  KM-ga

Šašlõkk on eestlastel suve kohustuslik osa! Olgu jaanipäev, grillipidu või suvine sünnipäev, šašlõkist üle ega ümber ei saa. Nii tõigi Lyon valikusse 3 šašlõkki, et kohvikust saaks grillipeo õnnestumiseks korraga kõik vajaliku – marineeritud liha, pirukad, kringlid, tordid ja koogid. Lisaks on valikus ka 2 food-kit´i eelküpsetatud ribide ja peekonis seasisefileega.

Klassikalises äädika- ja sibulamarinaadis Lyoni sealihašašlõkk 2 kg pakis maksab 29.90 (kilohind 14.95). 2 kg jagub umbes 6-8 sööjale (sõltuvalt sööjate isust 😉). Šašlõkki on võimalik tellida ka suuremas koguses 3-10 kg-ni.
Šašlõkk on pakendatud vaakumisse ja säilib külmkapis avamata nädal aega. Avatud pakendi puhul soovitame tarbida 2 päeva jooksul. Telli vähemalt 48 h ette.

Valmistamisjuhend: aja šaslõkk vardasse ja küpseta, aeg-ajalt keerates. Soovitav on kasutada metallvardaid, siis küpseb liha kiiremini valmis.

Puhasta

Product Description

Šašlõkk on eestlase suve kohustuslik osa! Olgu jaanipäev, grillipidu või suvine sünnipäev, šašlõkist üle ega ümber ei saa. Nii tõigi Lyon valikusse 3 šašlõkki, et kohvikust saaks grillipeo õnnestumiseks kõik vajaliku – marineeritud liha, pirukad, kringlid, tordid ja koogid. Lisaks on valikus ka 2 food-kit´I eelküpsetatud ribide ja peekonis seasisefileega, mille saab soojaks ajada grillil või ahjus koos kõige vajalikuga.

Klassikalises äädika- ja sibulamarinaadis Lyoni sealihašašlõkk mõnusa grillipeo õnnestumiseks. Šašlõkk on pakendatud vaakumisse ja säilib külmkapis avamata nädal aega. Avatud pakendi puhul soovitame tarbida 2 päeva jooksul.

2 kg jagub umbes 6-8 sööjale (sõltuvalt sööjate isust 😉)

Valmistamisjuhend: aja šaslõkk vardasse ja küpseta, aeg-ajalt keerates. Soovitav on kasutada metallvardaid, siis küpseb liha kiiremini valmis.

Additional Information

Kaal

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Tellimisaeg

48HLiitu uudiskirjaga