Kanakintsuliha jääb mõnusalt mahlane

Lyoni jogurti-karrimarinaadis kanašašlõkk alates 2 kg

29.90 149.50  KM-ga

Šašlõkk on eestlastel suve kohustuslik osa! Olgu jaanipäev, grillipidu või suvine sünnipäev, šašlõkist üle ega ümber ei saa. Nii tõigi Lyon valikusse 3 šašlõkki, et kohvikust saaks grillipeo õnnestumiseks korraga kõik vajaliku – marineeritud liha, pirukad, kringlid, tordid ja koogid. Lisaks on valikus ka 2 food-kit´i eelküpsetatud ribide ja peekonis seasisefileega.

Naispere lemmik – mahlane kanakintsulihašašlõkk kerges jogurti-karrimarinaadis. 2-kg šašlõkk maksab 29.90 (kilohind 14.95). 2 kg jagub umbes 6-8 sööjale (sõltuvalt sööjate isust 😉). Jogurti-karrimarinaadis kanašašlõkki on võimalik tellida ka suuremas koguses 3-10 kg. Üle 10 kg tellimuste puhul võta ühendust kohvikuga.
Šašlõkk on pakendatud vaakumisse ja säilib külmkapis avamata nädal aega. Avatud pakendi puhul soovitame tarbida 2 päeva jooksul. Telli vähemalt 48 h ette.

VAATA KA LYONI KLASSIKALISES ÄÄDIKA-SIBULAMARINAADIS JA MUSTIKAMARINAADIS SEAŠAŠLÕKKI!

Valmistamisjuhend: aja šaslõkk vardasse ja küpseta, aeg-ajalt keerates. Soovitav on kasutada metallvardaid, siis küpseb liha kiiremini ja ühtlasemalt valmis.
Fotol on illustratiivne tähendus.

Puhasta

Product Description

Šašlõkk on eestlase suve kohustuslik osa! Olgu jaanipäev, grillipidu või suvine sünnipäev, šašlõkist üle ega ümber ei saa. Nii tõigi Lyon valikusse 3 šašlõkki, et kohvikust saaks grillipeo õnnestumiseks kõik vajaliku – marineeritud liha, pirukad, kringlid, tordid ja koogid. Lisaks on valikus ka 2 food-kit´I eelküpsetatud ribide ja peekonis seasisefileega, mille saab soojaks ajada grillil või ahjus koos kõige vajalikuga.

Šašlõkivalikus on Lyoni kohvikul klassikaline äädika- ja sibulamarinaadis, mustikamarinaadis sealihašašlõkk ja jogurti-karrimarinaadis kanakintsuliha šašlõkk.  Šašlõkk on pakendatud vaakumisse ja säilib külmkapis avamata nädal aega. Avatud pakendi puhul soovitame tarbida 2 päeva jooksul. 2 kg jagub umbes 6-8 sööjale (sõltuvalt sööjate isust 😉). Šašlõkki on võimalik tellida ka suuremas koguses 3-10 kg. Suurema koguse puhul võta ühendust kohvikuga.

Valmistamisjuhend: aja šaslõkk vardasse ja küpseta, aeg-ajalt keerates. Soovitav on kasutada metallvardaid, siis küpseb liha kiiremini valmis.

Additional Information

Kaal

“2kg”, “3kg”, “4kg”, “5kg”, “6kg”, “7kg”, “8kg”, “9kg”, “10kg”

Tellimisaeg

48HLiitu uudiskirjaga