Naudi pidu mitte köögis kokkamist!

Food kit-suvine peotoidu komplekt: eelküpsetatud seasisefilee peekonis 6-le

109.00 654.00  KM-ga

Eelküpsetatud roogadega toidukomplekt, ahjus soojendamiseks.

Iga perenaise peavalu on, et mida pakkuda peolauale. Samal ajal olla puhanud ja energiline ning nautida pidu samaväärselt külalistega. Nüüd ei pea sa kompromisse tegema! Haara kaasa Lyoni food kit ehk eelküpsetatud suvine peotoidu komplekt seasisefilee peekoniga 6-le sööjale ja sul on eelroog, pearoog ja magustoit olemas ca 18 € sööjale. Sinu hooleks jääb vaid liha kartulitega ahju pista, kaste soojendada ning serveerida külalistele. Seni, kuni toit ahjus valmib, meki Lyoni pagarikojas küpsetatud juustuküpsiseid mõnusa safranidipiga. Lõpetuseks naudi Lyoni pagarite mahlast rabarbrikooki ja tunne mõnu lähedastega koos veedetud ajast.
Food kit sisaldab:
Eelroog: Lyoni pagarikoja juustuküpsised (400 g),  hõrk safranidipp (100 g).
Pearoog: peekonisse mähitud seasisefilee (800 g) (portsjonitena), tüümianikartulid (800 g), punaveini-rohepipra-koorekaste (400 g), värske salat hooajaliste puuviljadega (600 g).
Magus: Lyoni pagarikojas küpsenud värske rabarberi-purukook (1 kg).

FOOD KITI VALIKUST LEIAD KA GRILLIPAKETI, vaata siit

Komplekti hind 6-le on 109.00 (ühe sööja hind 18.16). Paketti on võimalik tellida ka suuremas koguses 1,5 kogust, 2 kogust, 2,5 kogust jne. Täpse valmistusjuhendi leiad grillipaketist. Food kit peotoidukomplekt telli vähemalt 48 h ette! Grillipaketiga on kaasas valmistamisõpetus. Fotol on illustratiivne tähendus. Toidud sisaldavad allergeene, uuri lisainfot kohvikust.

 

Puhasta

Product Description

Food kit – suvine peotoidu komplekt: eelküpsetatud seasisefilee peekonis 6-le
Eelküpsetatud roogadega toidukomplekt, ahjus soojendamiseks.

Food kit sisaldab:

Eelroog: Lyoni pagarikoja juustuküpsised (400 g),  hõrk safranidipp (100 g).
Pearoog: peekonisse mähitud seasisefilee (800 g) (portsjonitena), tüümianikartulid (800 g), punaveini-rohepipra-koorekaste (400 g), värske salat hooajaliste puuviljadega (600 g).
Magus: Lyoni pagarikojas küpsenud värske rabarberi-purukook (1 kg).
Hind: 109.- (ühe sööja hind 18.16).  Paketti on võimalik tellida ka suuremas koguses 1,5 kogust, 2 kogust, 2,5 kogust jne. Täpse valmistusjuhendi leiad grillipaketist. Telli vähemalt 48 h ette!

Iga perenaise peavalu on, et mida pakkuda peolauale. Samal ajal olla puhanud ja energiline ning nautida pidu samaväärselt külalistega. Nüüd ei pea sa kompromisse tegema! Haara kaasa Lyoni food kit ehk eelküpsetatud suvine peotoidu komlekt 6-le sööjale ja sul on eelroog, pearoog ja magustoit olemas pea 18 € sööjale. Sinu hooleks jääb vaid liha kartulitega ahju pista, kaste soojendada ning serveerida külalistele. Seni kuni toit ahjus valmib, meki Lyoni pagarikojas küpsetatud juustuküpsiseid mõnusa safranidipiga. Lõpetuseks naudi Lyoni pagarite mahlast rabarbrikooki ja tunne mõnu lähedastega koos veedetud ajast.

Food kit peotoidukomplekt telli vähemalt 48 h ette! Paketti on võimalik tellida ka suuremas koguses 1,5 kogust, 2 kogust, 2,5 kogust jne.
Grillipaketis on kaasas valmistamisõpetus. Fotol on illustratiivne tähendus. Toidud sisaldavad allergeene, uuri lisainfot kohvikust.

Additional Information

Tellimisaeg

48H

Komplekt

1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6Liitu uudiskirjaga