Allahindlus!

Laktoosivaba vastlakukkel “Patuvaba sõit”

63.00 315.00  KM-ga

Café Lyoni tippkondiitrite käe all valmivad tuhanded prantsuspärased saiakesed, koogid, tordid ja kringlid, mida saab ka peolauale Tallinnasse ning Viimsisse ette tellida. Lyon valmistub hoolega tähtpäevadeks, et pakkuda traditsioonilisi ja maitsvaid küpsetisi. Nii on vastlapäevaks vastlakuklid juba ootamas! Selgi aastal pakume laktoosivaba vastlakuklit, mis on valmistatud laktoosivaba vahukoorega. 20 tk hulgipaki hind on 70.-/ (tükihind 3.50).

NB! Kuni 9. veebruarini (k.a) kehtib vastlakuklite tellimusele -10% soodustus. Laktoosivabad vastlakuklid jõuavad müügile ja neid saab ette tellida 10.veebruarist-1. märtsini.

Proovi ka isetehtud vaarikamoosiga, kirsimoosiga, klassikalist või mustasõstramoosiga vastlakuklit. Kringlite, kookide  ettetellimisaeg on Meistri Café Lyoni 24 tundi, Viimsi ja Ülemiste Café Lyoni 48 tundi. Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st, nädalavahetusel kella 9:30st. Ülemiste Café Lyonist argipäeviti alates 9:00st ja nädalavahetusel 9:30st.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee või viimsi@cafelyon.ee või ulemiste@cafelyon.ee.

Puhasta


Liitu uudiskirjaga