Allahindlus!

Vastlakukkel “Vaarikaliug”

52.20 261.00  KM-ga

Café Lyoni tippkondiitrite käe all valmivad tuhanded prantsuspärased saiakesed, koogid, tordid ja kringlid, mida saab ka peolauale Tallinnasse ning Viimsisse ette tellida. Lyon valmistub hoolega tähtpäevadeks, et pakkuda traditsioonilisi ja maitsvaid küpsetisi nagu vastlakukkel. Telli meie vastlapäeva lemmikut – vaarikamoosiga vastlakuklit Tallinnasse või Viimsisse. Lyoni pagarikojas küpsetatud hõrk kukkel on täidetud isetehtud vaarikamoosi ja ehtsa vahukoorega. 20 tk hulgipaki hind on 58.-/ (tükihind 2.90).

NB! Kuni 9. veebruarini (k.a) kehtib vastlakuklite tellimusele -10% soodustus. Vastlakuklid jõuavad müügile ja neid saab ette tellida 10.veebruarist-1. märtsini.

Proovi ka klassikalist, isetehtud mustasõstramoosiga ja kirsimoosiga või laktoosivaba vastlakuklit.

Kringlite, kookide  ettetellimisaeg on Meistri Café Lyoni 24 tundi, Viimsi ja Ülemiste Café Lyoni 48 tundi. Tellitud kringlid ja koogid saab Meistri ja Viimsi Lyonist argipäeviti kätte alates kella 8:30-st, nädalavahetusel kella 9:30st. Ülemiste Café Lyonist argipäeviti alates 9:00st ja nädalavahetusel 9:30st.

NB! Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili teel: info@cafelyon.ee, viimsi@cafelyon.ee, ulemiste@cafelyon.ee

Puhasta


Liitu uudiskirjaga