Viru Lyon

Kui Cafe Lyon oli oma hõrkude ekleeride ja maitsvate moorpraadidega üle linna tuntuks saanud, otsustas Lyon  9. detsembril 2014 avada uue kohvik-restorani südalinnas Viru Keskuses. Viru Cafe Lyon on hubane ja prantslasliku miljööga kohvik ja restoran, kus on 75 kohta ja eraldi privaatruum 20-le inimesele peo või muu ürituse pidamiseks.

Viru Cafe Lyoni à la carte menüü on väga rikkalik, põnevate eel-ja pearoogade ning magustoitudega. Lyoni sooviks on pakkuda rohkemat kui lihtsalt süüa, vaid ka erilisi maitseelamusi! Nii leiab menüüst juba tuntud prantsuse toite klassikalises võtmes, aga ka huvitavaid ja kaasaegsemaid maitsekooslusi.

Viru Cafe Lyonis saab nautida maitsvat hommikusööki juba alates 8:00, kui valmivad ehtsa võiga, käsitööna tehtud krõbedad croissant`id, soolased või magusad prantssaiad, aga ka putru, omletti ja teisi roogi.
Alates 12:00 jõuavad letti lõunapakkumised, mis on lisaks Prantsuse köögile inspireeritud ka teistest rahvustoitudest. À la carte menüü roogi pakume alates 12:00 kuni peaaegu sulgemise lõpuni. Viru Cafe Lyoni peakokk on Jürgen Lip.

Lisaks põnevale toiduvalikule on Viru Cafe Lyoni joogikaart väga rikkalik- esindatud on erinevate Prantsuse piirkondade veinid, aga ka teiste maade parimad veinid. Kokteilivalikus on esindatud populaarseimad joogid.

Laupäeviti kõlab Viru Cafe Lyonis elav muusika Eesti artistidelt, aeg-ajalt toimub ka põnevaid gurmeeõhtusööke maailma tippkokkadega või tähtpäeva-brunch`e põnevate roogadega.

Suvel on avatud suur ja hubane terrass, kus saab nautida mõnusat ilma, hõrgutavaid toite ja muusikalisi etteasteid.

Tule külla ja saame sõpradeks!

Lyon–parimad Prantsuse palad Eestis!